Felisatti RSF120/1010E Tilki Kuyruğu Testere 1010 W
6.811,85 TL
7.493,03 TL
*2.270,62 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
Saat 16.00'ya Kadar Olan Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
Kargo Bedava
Felisatti Tilki Kuyruğu Testere FS-RSF120/1010E
  • Motor Gücü: 1010W
  • Derinlik Hareketi: 28 mm
  • Ahşapta: 250 mm
  • Çelikte: 120 mm
  • Vargel : 300-2500 spm
  • Net Ağırlık: 3.80 kg
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Felisatti RSF120/1010E Tilki Kuyruğu Testere 1010 W rsf120