Stanley STDC18LHBK 18V / 2 Ah AhDarbeli Akülü Vidalama Matkap
13.082,13 TL
*4.360,71 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
Saat 16.00'ya Kadar Olan Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
  • 18Volt/2,0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap
  • 51.4Nm maksimum tork gücü
  • Yüksüz hızı 0-400 / 0-1600 dev/dk
  • Darbe oranı 6800 / 27200 darbe/dk
  • Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 38mm, (Metal) 10mm, (Duvar) 13mm
  • Otomatik mil kilitli 13mm tek kovanlı anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç değiştirme
  • Li-Ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, böylece daha uzun kullanım süresi sağlar
  • Olağan üstü kompakt ve hafif, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar
  • Darbe özelliği taş, tuğla ve betonda darbeli delme için uygundur
  • Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabza
  • Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar
  • Kayar akü sistemi ile kolay ve güvenli akü değiştirme
  • Çift Akü sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışma
  • Akü göstergesi, akü şarj durumunu gösterir
  • Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır
  • Çelik kemer kancası ve manyetik uç yuvası
  • Taşıma çantası ile alet ve aksesuarları temiz ve güvenli bir şekilde saklama
  • Profesyonel Kullanıma uygundur,
  • Ağırlık 1.7 Kg
  • Standart Ekipman; 2 Akü, 1 saatlik şarj aleti, Kemer kancası, Manyetik uç yuvası, Taşıma çantası
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Stanley STDC18LHBK 18V / 2 Ah AhDarbeli Akülü Vidalama Matkap stdc