KENAR YAPIŞTIRMA MAKİNELERİ T - EB 601

 

ANA SAYFA

MAKİNELER

EL ALETLERİ

FİRMALAR

BAYİLİKLER

ULAŞIM

SİTE HARİTASI

E-MAİL

  MakinelerCumba Yapıştırma ― T - EB 601
 

T-EB 160

T-EB 161

T-EB 162

T-EB 148

T-EB 150

T-EB 151

T-EB 152

T-EB 153

T-EB 154

T-EB 155

T-EB 156

T-EB 601

 

 

 

T - EB 601

 

Kenar Yapıştırma

Makinesi

 

PROFESYONEL

SERİ

 

Palet Gurubu : Yeni seri makineleri için dizayn edilmiş geniş ve daha kuvvetli tutma kabiliyetine sahip palet sistemi. İş parçalarının ünitelerdeki işlemlerin yapılması sırasında  titreşimsiz ve aynı seviyede ilerlemesini sağlamaktadır.

Ön Freze Gurubu : Hatalı kesilmiş sunta, suntalam ve MDF gibi malzemelerin kenarlarını 2 adet yüksek devirli freze ile düzgün işlemeye yarar. Bu işlem sağlıklı yapıştırma için son derece önemlidir.

Tutkal Sürme Gurubu : Bütün kenar yapıştırma makinelerimizde tutkal kutusu, tutkallamayı en uygun yapacak şekilde dizayn edilmiştir. Özel alüminyumdan üretilmiş tutkal kutusuna holt-melt'in bulaşmaması için yüksek ısıya dayanıklı kimyasalla kaplanmıştır.

Otomatik Çekme ve Makas Gurubu : Rulo halindeki PVC veya folyo malzemeyi iş parçasıyla buluşturur boydan 10'ar mm fazla olacak şekilde pnomatik makas ile keser. İş parçasının boyunun uzun yada kısa olması ayarları etkilemez.

Baskı Gurubu : İnce kenar yapıştırma makinelerimizde 3 mm PVC dahil tüm kenar bantları için ayarlanabilir pnomatik baskı grubu tercih ediliyor. Ağaç masif yapıştıran makinelerimizde ise yaylı baskı ile daha iyi presleme yapılıyor.

Baş ve Son Kesme Gurubu : Hassas çalışma kapasitesi düzgün kesmeyi garanti ediyor. yüksek frekanslı 2 ayrı testere motorunun açı ayarlı olması kesim kalitesini arttırıyor.

Alt ve Üst Freze Gurubu : 12.000 rpm yüksek frekans motorları ile elmas uçlu çakılar iş parçalarını temizler. dikey ve yatay izleyiciler sayesinde iş parçalarını bozmadan pürüzsüz temizlik yapar. İstenilen kalitede temizleme yapabilmek için son derece hassas süspansiyon ve ayar sistemine sahiptir.

Mafsallı Üst Freze Gurubu : Yüksek frekanslı motorlarla donatılmış üst freze ünitesi postforming ve softforming profilli ve düz kenarlara yapıştırılmış kenar bandı fazlalıklarının uç ve üst fazlalıklarını düz veya radüslü olarak temizler.

Mafsallı Alt Freze Gurubu : Yüksek frekanslı motorlarla donatılmış alt freze ünitesi postforming ve softforming profilli ve düz kenarlara yapıştırılmış kenar bandı fazlalıklarının uç ve alt fazlalıklarını düz veya radüslü olarak temizler.

Kazıma Gurubu : Alt ve üst kenarları frezelenmiş iş parçalarındaki PVC ve tutkal kalıntılarının ince temizliğini yapar. İstenilen kalitede temizleme yapabilmek için son derece hassas süspansiyon ve ayar sistemine sahiptir.

Radüs Kazıma Gurubu : Alt ve üst kenarları frezelenmiş iş parçalarındaki PVC ve tutkal kalıntılarının ince temizliğini yapar. İstenilen kalitede temizleme yapabilmek için son derece hassas süspansiyon ve ayar sistemine sahiptir.

Kanal Açma Gurubu : Kenar bandı yapışmış ve temizlenmiş iş parçalarına alt kısımdan istenilen genişlik ve derinlikte arkalık kanalı açar İstenilen kaliteyi elde edebilmek için son derece hassas süspansiyon ve ayar sistemine sahiptir.

Polisaj Gurubu : Parlatma keçesi alt ve üst olmak üzere 2 motordan oluşan disk şeklinde çalışan bir gruptur. PVC kenar bantlarında freze ve kazıma ile temizleme işlemleri sırasında oluşan matlaşmaları polisaj keçeler yüzey parlaklığı ile aynı konuma getirir.

 

KENAR YAPIŞTIRMA MAKİNESİ T-EB 601

 

Yeni Kenar Yapıştırma serisi T-EB 601:

İlk defa yüksek performanslı dinamik mühendislik çalışmaları sonucunda makul bir fiyatta ulaşılabilir bir çalışmaya imza atıldı.


Geliştirilmiş Kenar Yapıştıma Makineleri serisi daha ileri bir performansla geliştirilmiş önemli detaylarıyla birlikte hizmetinize sunuldu.


T-EB 601 serisinin temel makineleri iş parçası için ön frezeme, tutkallama, baş-son kesme, alt-üst frezeleme, hareketli trim frezeleri, kanal testeresi, kazıma, polisaj ve uygun büyüklükleriyle diğer kenar yapıştırma makinelerimize benzeyen özelliklere sahiptir.


Yeni dizayn edilmiş kapaklı modellerimiz sadece uygun maliyetleriyle değil, geliştirilmiş kalite ve güvenlik özellikleriyle piyasaya sunulmuştur.

 

T-EB 601 Makinesinin Temel Yararları:
- Yapımda kullanılan modüler teknikler sonucunda düşük maliyet
- Seçilecek makinenin uzunluğuna göre müşteri istekleri sonucunda şekillenen ünitelerin verimli şekilde
konumlandırılması
- Uzun ömre sahip yapısı ve daha yüksek ürün kalitesi
- Kapalı, stabilize çift şaseli sert ve ağır muhafaza yapısı
- Minimize edilen titreşimsiz çalışma imkanı ve geliştirilmiş frezeleme fonksiyonu
- Kalitesi arttırılmış, kullanımı kolay olan palet sistemli bu makine sizin için idealdir.

 

TEKNİK BİLGİLER

 

 

Şebeke Gerilimi

380 V / 50 Hz

Nominal Akım

23,2 A

Bant Kalınlığı

04 - 3 mm

İş Parçasının Kalınlığı

10-40 mm

Çalışma Hızı

8 m/dk

Toplam Elektrik

8,3 kW

Toplam Hava

6 Bar

Hava Tüketimi

240 lt/dk

Çalışma Yüksekliği

870 mm

Makinenin Eni

920 mm

Makinenin Boyu

7300 mm

Makinenin Yüksekliği

1600 mm

Makinenin Ağırlığı

2300 kg

Ön Freze

2 x 1,38 kW / 12000d/min

Baş-Son Kesme

2 x 0,37 kW / 12000d/min

Alt-Üst Freze

2 x 0,37 kW / 12000d/min

Trim Frezesi

4 x 0,37 kW / 12000d/min

Kanal Frezesi

1,1 kW / 2800d/min

Polisaj Motoru

2 x 0,18 kW / 1400d/min

 

SİTE İÇİ ARAMA

ANA SAYFA

MAKİNELER

EL ALETLERİ

FİRMALAR

BAYİLİKLER

ULAŞIM

SİTE HARİTASI

E-MAİL

Eroğlu Makine Ltd. Şti. Ağaç Sn. Üçer Sk. No 3  Selçuklu KONYA Tel: ( 0332 ) 233 73 13 - 235 88 07 Faks: ( 0332 ) 235 12 69  www.eroglumakine.com